روشن
تیره
ویرایش
میز کار من
تغییر رمز
خروج
اخبار و اطلاعیه ها
سایر اخبار...
مـهـم
مصاحبه پایه هفتم، سال تحصیلی 1404-1403
مـهـم
جشن شکوفه های دبستان دختر
مـهـم
جشن شکوفه های دبستان پسرانه
مـهـم
درخشش دانش آموزان در المپیاد های علمی کشور
مـهـم
جشن پایان سال تحصیلی
مـهـم
جشن الفبا
مـهـم
شبکه های اجتماعی مجتمع امام رضا (ع) را دنبال کنید
مـهـم
مجتمع آموزشی فرهنگی امام رضا (ع) در شبکه های اجتماعی را دنبال کنید
مـهـم
گزارش همایش مشاغل
مـهـم
گزارش تصویری جشن تکلیف پسرانه
مـهـم
جشنواره علمی پژوهشی جابر ابن حیان
مـهـم
گزارش تصویری جشنواره جابر ابن حیان
مـهـم
جشنواره كسب و كار
مـهـم
جشن تکلیف پایه سوم دبستان
آلبوم تصاویر
بیشتر...
اختتامیه سفیران سلامت
صبحانه سلامت بمناسبت هفته سلامت
جشن قرآن پایه سوم
اردوی هدفمند درون مدرسه ای.بازی های ...
جشن میلاد حضرت زهرا (س) و گرامیداشت ...
جشن روز دانش آموز
صبحانه سلامت پایه سوم
نمایشگاه نقاشی با موضوع دیابت
آلبوم فیلم
بیشتر...
اردوی علمی
موکب میلاد حضرت ابالفضل (ع) و توزیع ...
جشن هوای پاک
موکب میلاد امام حسین (ع) و توزیع کیک...
اردوي شهر بازي پايه اول
جشن انقلاب و عید مبعث
جشن میلاد حضرت زهرا (س) و روز مادر
موکب فاطمیه و توزیع شیر و کیک
افتخار آفرینان ما
بیشتر...
سید امیر طه سعادت
كسب مقام دوم رشته كرال سينه، كسب مقام اول رشته قورباغه، كسب مقام دو...
حسین ضامن زاده
كسب رتبه اول ناحيه در جشنواره دانايي و توانايي سال 1402
فراز زرگر زاده اصفهانی
كسب مقام اول در بخشكاتا انفرادي سال 1402
محمد طاها عرفان منش
كسب مقام دوم مسابقات تكواندو قهرماني استان در رده كمربند سبز آبي
سید محمد پارسا جعفری
كسب مقام دوم مسابقات قهرماني كشور كاتانونهالان سال 1402، كسب مقام ا...
امیرحسین کاهدی زاده
كسب رتبه اول ناحيه جشنواره دانايي و توانايي سال 1402
علی اصغر زارع
كسب رتبه اول ناحيه جشنواره دانايي و توانايي سال 1402
آرتین فرح بخش
كسب رتبه سوم اولين دوره مسابقات رياضيات C-Math كشوري سال 1402
سید امیرعباس عندلیب
مقام دوم مسابقات مكعب روبيك 1402
امیرحسین روان روی
مقام اول مسابقات كاراته قهرماني كشور در رشته كاتا انفرادي خردسالان،...
سید ابوالفضل موسوی
کسب رتبه 5 آزمون جامع اردیبهشت - یازدهم ریاضی
شایان فلک دین
کسب رتبه 3 آزمون جامع اردیبهشت - یازدهم ریاضی
نوشین حیدریان فرد
برترآموزشی ، معدل 19.01 نیمسال اول ، (سال تحصیلی 1402-1401)
نگار نصیری
برترآموزشی ، معدل 19.03 نیمسال اول ، (سال تحصیلی 1402-1401)
سارا زایرچی رویس
برترآموزشی ، معدل 19.07 نیمسال اول ، (سال تحصیلی 1402-1401)
یاسمین ملایری
برترآموزشی ، معدل 19.59 نیمسال اول ، (سال تحصیلی 1402-1401)
پریا لاله پرور
برترآموزشی ، معدل 19.22 نیمسال اول ، (سال تحصیلی 1402-1401)
آرمیتا صداقتیان
برترآموزشی ، معدل 19.24 نیمسال اول ، (سال تحصیلی 1402-1401)
سید روناک ساجدی راد
برگزیده المپیاد علمی و راهیابی به مرحله دوم ، برترآموزشی ، معدل 19 ...
سیده آلاء تبریان
برترآموزشی ، معدل 19.51 نیمسال اول ، (سال تحصیلی 1402-1401)
صفا باقری
برگزیده المپیاد علمی و راهیابی به مرحله دوم ، برترآموزشی ، معدل 19....
فرناز بانشی
برترآموزشی ، معدل 19.56 نیمسال اول ، (سال تحصیلی 1402-1401)
پریا عباسی جیحونی
برترآموزشی ، معدل 19.49 نیمسال اول ، (سال تحصیلی 1402-1401)
سیده نیلوفر (مستانه) خدابنده
برترآموزشی ، معدل 19.49 نیمسال اول ، (سال تحصیلی 1402-1401)
آوا جعفری نائینی
برترآموزشی ، معدل 19.43 نیمسال اول ، (سال تحصیلی 1402-1401)
مریم هاتف
برترآموزشی ، معدل 19.57 نیمسال اول ، (سال تحصیلی 1402-1401)
مبینا منفرد
برترآموزشی ، معدل 19.20 نیمسال اول ، (سال تحصیلی 1402-1401)
هستی متوسلی
برترآموزشی ، معدل 19.14 نیمسال اول ، (سال تحصیلی 1402-1401)
سیده زهرا علمداری
برترآموزشی ، معدل 19.43 نیمسال اول ، (سال تحصیلی 1402-1401)
رایا غلامپور فرد
برگزیده ناحیه در مسابقات رویش
ملیکا نژاد ملاعلی شیرازی
برترآموزشی ، معدل 19.89 نیمسال اول ، (سال تحصیلی 1402-1401)
صبا باقری
برترآموزشی ، معدل 19.97 نیمسال اول ، (سال تحصیلی 1402-1401)
سارا همایونی
برترآموزشی ، معدل 19.84 نیمسال اول ، (سال تحصیلی 1402-1401)
مریم ضمیری
برترآموزشی ،معدل 19.78 نیمسال اول ، (سال تحصیلی 1402-1401)
هستی ( زهرا ) توانا
برترآموزشی ، معدل 19.73 نیمسال اول ، (سال تحصیلی 1402-1401)
هستی ( زهرا ) توانگر
برترآموزشی ، معدل 19.93 نیمسال اول ، (سال تحصیلی 1402-1401)
سیده فاطمه سلوک
برترآموزشی ، معدل 19.96 نیمسال اول ، (سال تحصیلی 1402-1401)
مبینا دهقانی
برگزیده المپیاد علمی و راهیابی به مرحله دوم برترآموزشی ،معدل 19.79 ...
فاطمه مرادی شکرو
برترآموزشی ،معدل 19.67 نیمسال اول ، (سال تحصیلی 1402-1401)
نیوشا فرهادی پور
برترآموزشی ، معدل 19.64 نیمسال اول ، (سال تحصیلی 1402-1401)
پریسا خدری
برترآموزشی ، معدل 19.90 نیمسال اول ، (سال تحصیلی 1402-1401)
آیه آروین اصل
برترآموزشی ، معدل 19.64 نیمسال اول ، (سال تحصیلی 1402-1401)
سارا وفائی
برترآموزشی ، معدل 19.83 نیمسال اول ، (سال تحصیلی 1402-1401)
هلنا مصلح
ممتاز آموزشی ، معدل 20 نیمسال اول ، (سال تحصیلی 1402-1401)
زینب مرادی
برتر معدل 19.83 نیمسال اول ، (سال تحصیلی 1402-1401)
همراز (فاطمه ) رجائی منش
برترآموزشی ، معدل 19.92 نیمسال اول ، (سال تحصیلی 1402-1401)
سیدمحمدطاها اسراری
مقام سوم رشته جنگا المپیاد رویش
سید روح الامین کریمیان
مقام سوم رشته بلاک آس المپیاد رویش
امیر محمد محسنیان
مقام دوم رشته روبیک المپیاد رویش
محمدمهدی نعمتی
کسب مقام سوم استان در جشنواره دانایی و توانایی
کورش برزگر
کسب مقام سوم استان در جشنواره دانایی و توانایی
سبحان انصاری
کسب مقام سوم استان در جشنواره دانایی و توانایی
آرمان دوکوهکی
کسب مقام سوم استان در جشنواره دانایی و توانایی
سید علیرضا قاسمی
کسب مقام اول استان در جشنواره دانایی و توانایی
ماهان کشاورز
کسب رتبه 2 آزمون جامع اردیبهشت - یازدهم تجربی
محمدرضا منصوری
کسب رتبه 1 آزمون جامع اردیبهشت - یازدهم تجربی
مرصاد توکلی کازرونی
کسب رتبه 3 آزمون جامع اردیبهشت - یازدهم تجربی
امیر حسین جلیلی
کسب رتبه 2 آزمون جامع اردیبهشت - یازدهم ریاضی
حسین راسخی
کسب رتبه 4 آزمون جامع اردیبهشت - یازدهم ریاضی
کامران آزاد
کسب رتبه 1 آزمون جامع اردیبهشت - یازدهم ریاضی
باران یگانه زاده
مقام برگزیده در جشنواره حافظ خوانی
باران یگانه زاده
مقام سوم در جشنواره نوجوان سالم رشته نقاشی
باران یگانه زاده
مقام سوم در رشته دکلمه جشنواره کشوری
باران یگانه زاده
مقام اول در رشته قصه گویی مرحله ناحیه
مریم هاتف
کسب مقام دوم مسابقات فرهنگی هنری فردا در رشته طراحی مداد
سیده فاطمه هاشمی
کسب مقام دوم مسابقات فرهنگی هنری فردا در رشته وبلاگ نویسی
زهرا فرح بخش
کسب مقام سوم مسابقات فرهنگی هنری فردا در رشته مداد رنگی
آنیتا رمضان
کسب مقام سوم مسابقات فرهنگی هنری فردا در رشته آبرنگ
سیده نیایش حسینی
کسب مقام سوم مسابقات فرهنگی هنری فردا در رشته رنگ روغن
سیده یاسمن غلامی
کسب مقام سوم مسابقات فرهنگی هنری فردا در رشته گواش
امیر علی یگانه زاده
کسب مقام اول در رشته کلیپ در جشنواره کشوری هر خانواده یک کانون یاری...
زهرا فرح بخش
کسب مقام سوم انشا و نماز مسابقات قران مرحله ناحیه
سحر دهقانی
کسب مقام دوم حفظ قران مسابقات قران مرحله ناحیه
سیده فاطمه سلوک
کسب مقام سوم رشته حفظ مسابقات قران مرحله ناحیه
جانان دهداری
نفرات برتر جشنواره کتاب گویا
آلاء قائدی
نفرات برتر جشنواره کتاب گویا
رونیکا ایزدی فر
نفرات برتر جشنواره کتاب گویا
غزل قایم پناه
نفرات برتر جشنواره کتاب گویا
آریاناز همایون
نفرات برتر جشنواره کتاب گویا
آرمیتا عباسی
نفرات برتر جشنواره کتاب گویا
نیکا سالمی
نفرات برتر جشنواره کتاب گویا
نورا نسیمی
نفرات برتر جشنواره کتاب گویا
عرشیا مشفقی
نفرات برتر جشنواره کتاب گویا
امیرحسین بازیار
نفرات برتر جشنواره کتاب گویا
کیاراد حمیدی زاده
نفرات برتر جشنواره کتاب گویا
آرش عباسپور
نفرات برتر جشنواره کتاب گویا
سید ایلیا قاسمی
نفرات برتر جشنواره کتاب گویا
سید آریا موسوی
نفرات برتر جشنواره کتاب گویا
آرتین فرح بخش
نفرات برتر جشنواره کتاب گویا
سید امیرحسین حسینی
نفرات برتر جشنواره کتاب گویا
حسین ضامن زاده
نفرات برتر جشنواره کتاب گویا
محمد سالمی
نفرات برتر جشنواره کتاب گویا
علی پوربهمن
نفرات برتر جشنواره کتاب گویا
محمد ارشان اسدی
نفرات برتر جشنواره کتاب گویا
نیروان زند
نفرات برتر جشنواره کتاب گویا
هستی ( زهرا ) توانگر
منتخب جشنواره کتاب گویا
نگار نصیری
منتخب جشنواره کتاب گویا
سید روناک ساجدی راد
منتخب جشنواره کتاب گویا
صفا باقری
منتخب جشنواره کتاب گویا
ریحانه یغمور
منتخب جشنواره کتاب گویا
آیناز عبدی پور
منتخب کتاب گویا
باوند پویان
منتخب چهارمين جشنواره كتاب گويا
سجاد فسحت
منتخب چهارمين جشنواره كتاب گويا
کیان عظیمی پور
منتخب چهارمين جشنواره كتاب گويا
بنیامین حسین زاده
منتخب چهارمين جشنواره كتاب گويا
آدرین جلیلوند
منتخب چهارمين جشنواره كتاب گويا
امیر محمد فرهادی
منتخب چهارمين جشنواره كتاب گويا
شهاب الدین محمدی
منتخب چهارمين جشنواره كتاب گويا
سیدمحمدطاها اسراری
منتخب چهارمين جشنواره كتاب گويا
آرسام پاکچهر
منتخب چهارمين جشنواره كتاب گويا
امیرعلی فرزانه
منتخب چهارمين جشنواره كتاب گويا
سپنتا قائدی
منتخب چهارمين جشنواره كتاب گويا
امیر ارسلان وثوقی هکانی
منتخب چهارمين جشنواره كتاب گويا
سورن زارع
منتخب چهارمين جشنواره كتاب گويا
امیرمحمد منتصری
منتخب چهارمين جشنواره كتاب گويا
محسن شفیعی زاده آباده
منتخب چهارمين جشنواره كتاب گويا
امید جلالی
منتخب چهارمين جشنواره كتاب گويا
ارشیا محمدی
منتخب چهارمين جشنواره كتاب گويا
هورمزد رجائی منش
منتخب چهارمين جشنواره كتاب گويا
نیکان سلیمان نیا
سید علی هاشمی
منتخب چهارمين جشنواره كتاب گويا
کسرا رزمجو
منتخب چهارمين جشنواره كتاب گويا
سیدامیرعباس فلسفی
منتخب چهارمين جشنواره كتاب گويا
سپهر باقری
منتخب چهارمين جشنواره كتاب گويا
آرمین یوسفی
منتخب چهارمين جشنواره كتاب گويا
محمد طاها شبانکار
منتخب چهارمين جشنواره كتاب گويا
آتلان ابتهاج
منتخب چهارمين جشنواره كتاب گويا
امیرعلی اسفندیاری
منتخب چهارمين جشنواره كتاب گويا
رادمان رازقی
منتخب چهارمين جشنواره كتاب گويا
کیان روحانیان
منتخب چهارمين جشنواره كتاب گويا
امیرعلی مبین
منتخب چهارمين جشنواره كتاب گويا
طاها صمدی میلانی
منتخب چهارمين جشنواره كتاب گويا
آدرین صحراخیز
منتخب چهارمين جشنواره كتاب گويا
محمد ماجد خوشبخت
منتخب چهارمين جشنواره كتاب گويا
سید پوریا سید تاجدینی
منتخب چهارمين جشنواره كتاب گويا
محمد طاها سهرابی ابنوی
منتخب چهارمين جشنواره كتاب گويا
محمد مهدی شریفی
منتخب چهارمين جشنواره كتاب گويا
رادین زارع
منتخب چهارمين جشنواره كتاب گويا
کیان فرهادی
منتخب چهارمين جشنواره كتاب گويا
ماهان رنجبر
منتخب چهارمين جشنواره كتاب گويا
سیدمحمد ماهان حسینی پور
منتخب چهارمين جشنواره كتاب گويا
امیرعلی فخارزادگان
منتخب چهارمين جشنواره كتاب گويا
آروید باستانی
منتخب چهارمين جشنواره كتاب گويا
نیما شریعتی پور
منتخب چهارمين جشنواره كتاب گويا
محمد پوریوسفی
منتخب چهارمين جشنواره كتاب گويا
سید امیر پویان سعادت
منتخب چهارمين جشنواره كتاب گويا
رایان مرتضی پور
منتخب چهارمين جشنواره كتاب گويا
اردوان شمس
منتخب چهارمين جشنواره كتاب گويا
آرمین عباسی
منتخب چهارمین جشنواره کتاب گویا
سید امیر حسین شاه نعمتی
منتخب چهارمین جشنواره کتاب گویا
رائین ساریخانی
منتخب چهارمین جشنواره کتاب گویا
پشوتن سلطانی
منتخب چهارمین جشنواره کتاب گویا
آروین حسینی پور
منتخب چهارمین جشنواره کتاب گویا
آرتین باغی
منتخب چهارمین جشنواره کتاب گویا
سینا انصاری
منتخب چهارمین جشنواره کتاب گویا
محمد حسین نصیری نژاد
منتخب چهارمین جشنواره کتاب گویا
آرمین صدق آمیز
منتخب چهارمین جشنواره کتاب گویا
سینا ربانی زاده
منتخب چهارمین جشنواره کتاب گویا
آرتا امینی
منتخب چهارمین جشنواره کتاب گویا
رایین ویسی زاده
منتخب چهارمین جشنواره کتاب گویا
کیامهر ستونی
منتخب چهارمین جشنواره کتاب گویا
آروین رستمی
منتخب چهارمین جشنواره کتاب گویا
سبحان آب باریکی
منتخب چهارمین جشنواره کتاب گویا
مهدی قانع دشتکی
منتخب چهارمین جشنواره کتاب گویا
علی زاهد
منتخب چهارمین جشنواره کتاب گویا
امیرعلی رضائی
منتخب چهارمین جشنواره کتاب گویا
کیان ضیغمی
منتخب چهارمین جشنواره کتاب گویا
آرشا شاکری
منتخب چهارمین جشنواره کتاب گویا
کیان سلاحی
منتخب چهارمین جشنواره کتاب گویا
امیررضا سرومند
منتخب چهارمین جشنواره کتاب گویا
سبحان نیاز
منتخب چهارمین جشنواره کتاب گویا
متین دامن افشان
منتخب چهارمین جشنواره کتاب گویا
محمد طاها پاک دل
منتخب چهارمین جشنواره کتاب گویا
آراد بلیانی
منتخب چهارمین جشنواره کتاب گویا
محمد امین اکبری
منتخب چهارمین جشنواره کتاب گویا
امیر نوری
منتخب چهارمین جشنواره کتاب گویا
بنیامین جدیت نژاد
منتخب چهارمین جشنواره کتاب گویا
امیرحسین اسدی
منتخب چهارمین جشنواره کتاب گویا
امیرسام آبسالان
منتخب چهارمین جشنواره کتاب گویا
امیر علی دهقانی
منتخب چهارمین جشنواره کتاب گویا
مهسا هاتف
برترین در جشنواره کتاب گویا
الینا محمدیان
برترین در جشنواره کتاب گویا
کیارش هوشمند قصرالدشتی
منتخب چهارمین جشنواره کتاب گویا
شهاب شفاف
منتخب چهارمین جشنواره کتاب گویا
ارشان شرفی
منتخب چهارمین جشنواره کتاب گویا
آوا یزدان پناه ابنوی
برترین در جشنواره کتاب گویا
سارینا شاملی
برترین در جشنواره کتاب گویا
آیدا فیضی نجفی
برترین در جشنواره کتاب گویا
سارا محمدی خواه
برترین در جشنواره کتاب گویا
علیرضا فتوحی
منتخب چهارمین جشنواره کتاب گویا
الناز محمدی
برترین در جشنواره کتاب گویا
مریم بوستانی
برترین در جشنواره کتاب گویا
روژان امیدی
برترین در جشنواره کتاب گویا
مهدیه محمدی
برترین در جشنواره کتاب گویا
مریم خرمی
برترین در جشنواره کتاب گویا
سحر دهقانی
برترین در جشنواره کتاب گویا
هستی متوسلی
برترین در جشنواره کتاب گویا
دنیا چرومی زاده
برترین در جشنواره کتاب گویا
همراز (فاطمه ) رجائی منش
برترین در جشنواره کتاب گویا
تارا اسدی
برترین های نیم سال اول( کسب معدل 19.08)
فاطمه بقایی
برترین های نیم سال اول( کسب معدل 18.96)
نگار نصیری
برترین های نیم سال اول( کسب معدل 18.42)
آیناز عبدی پور
برترین های نیم سال اول( کسب معدل 19.36)
مریم ضمیری
برترین های نیم سال اول( کسب معدل 19.36)
هانیه کشاورز
برترین های نیم سال اول( کسب معدل 19.15)
پریا لاله پرور
برترین های نیم سال اول( کسب معدل 19.27)
هستی ( زهرا ) توانگر
برترین های نیم سال اول( کسب معدل 19.32)
صفا باقری
برترین های نیم سال اول( کسب معدل 19.39)
یاسمین ملایری
برترین های نیم سال اول( کسب معدل 19.71)
سید روناک ساجدی راد
برترین های نیم سال اول( کسب معدل 19.77)
صبا باقری
برترین های نیم سال اول( کسب معدل 19.86)
سیده آلاء تبریان
برترین های نیم سال اول( کسب معدل 19.90)
ملیکا نژاد ملاعلی شیرازی
برترین های نیم سال اول( کسب معدل 20)
حلما تابنده
كسب مقام اول در مسابقات ميني فوتبال بانوان شيراز
حانیه سادات عباسی جهرمی
كسب مقام دوم در مسابقات پرش با اسب قهرماني استان
مهسا هاتف
كسب مقام اول ناحيه در مسابقات كشوري پژوهشسرا در رشته هوافضا و حمل و...
روژینا بهمنی
كسب مقام برتر ناحيه در المپياد رويش در رشته بلاك آس
سیده باران کریمیان
كسب مقام برتر در المپياد رويش و راه يابي به مرحله استان در رشته ليو...
فاطمه شمس
برگزیده استانی جشنواره مهرواره ادبی
باران یگانه زاده
مقام برگزیده در مسابقات لاله های بسیج
هستی ( زهرا ) توانگر
برتر دومین آزمون جامع پایه دهم ریاضی
فاطمه بقایی
برتر دومین آزمون جامع پایه دهم ریاضی
یاسمین ملایری
برتر دومین آزمون جامع پایه دهم تجربی
سیده آلاء تبریان
برتر دومین آزمون جامع پایه دهم تجربی
صبا باقری
برتر دومین آزمون جامع پایه دهم تجربی
آیناز عبدی پور
برتر دومین آزمون جامع پایه دهم تجربی
مریم ضمیری
برتر دومین آزمون جامع پایه دهم تجربی
هستی ( زهرا ) توانگر
برتر اولین آزمون جامع پایه دهم ریاضی
یاسمین ملایری
برتر اولین آزمون جامع پایه دهم تجربی
هانیه کشاورز
برتر اولین آزمون جامع پایه دهم تجربی
صبا باقری
برتر اولین آزمون جامع پایه دهم تجربی
آیناز عبدی پور
برتر اولین آزمون جامع پایه دهم تجربی
مریم ضمیری
برتر اولین آزمون جامع پایه دهم تجربی
سمیرا خواجه زاده
برتر اولین آزمون جامع پایه نهم
نیلوفر فرهادی پور
برتر اولین آزمون جامع پایه هشتم
روژینا بهمنی
برتر اولین آزمون جامع پایه هشتم
ملیکا محمدی
برتر اولین آزمون جامع پایه هشتم
زهرا باصری
برتر اولین آزمون جامع پایه هفتم
فاطیما پیمانی
برتر اولین آزمون جامع پایه هفتم
نجمه کاظمی گزیک
برتر اولین آزمون جامع پایه هفتم
زهرا فرح بخش
برتر اولین آزمون جامع پایه هفتم
کیاشا ساسانی
رتبه سوم جشنواره نوجوان سالم رشته انشاء نویسی
علی اسدپور کرکوتی
رتبه اول جشنواره نوجوان سالم رشته انشاء نویسی
هیراد حاتم
رتبه برتر جشنواره فرهنگی هنری فردا رشته مجسمه
عرشیا کارگرفرد
مقام اول مسابقات حفظ موضوعی ناحیه
کیاشا ساسانی
مقام اول مسابقات حفظ موضوعی ناحیه
اردوان فرزانه
مقام اول مسابقات حفظ موضوعی ناحیه
علی پویا نیک سرشت
مقام اول مسابقات حفظ موضوعی ناحیه
علی آمری
مقام اول مسابقات حفظ موضوعی ناحیه
پویا ارگاسی
مقام اول مسابقات حفظ موضوعی ناحیه
عرفان ملائی
مقام دوم مسابقات حفظ موضوعی ناحیه
رضا درخشان
مقام اول مسابقات حفظ موضوعی ناحیه
متین مجدی مطلق
مقام اول مسابقات حفظ موضوعی ناحیه
مبین مجدی مطلق
مقام اول مسابقات حفظ موضوعی ناحیه
امیر علی فقیهی
مقام سوم مسابقات حفظ موضوعی ناحیه
عرفان صادقی
مقام دوم مسابقات حفظ موضوعی ناحیه
احسان رضائی
مقام اول مسابقات حفظ موضوعی ناحیه
امیررضا نیکخواه
مقام اول مسابقات حفظ موضوعی ناحیه
محمد صالح مسعودی
مقام اول مسابقات حفظ موضوعی ناحیه
امیرحسین رازقی
مقام اول مسابقات حفظ موضوعی ناحیه
احمدرضا دوست فاطمه
مقام دوم مسابقات حفظ موضوعی ناحیه
پویا ارگاسی
مقام سوم مسابقات احکام ناحیه
کیاشا ساسانی
مقام دوم مسابقات احکام ناحیه
ابوالفضل رضائی
مقام دوم مسابقات احکام ناحیه
اردوان فرزانه
مقام سوم مسابقات احکام ناحیه
امیر علی فقیهی
مقام دوم مسابقات احکام ناحیه
علی نیکخواه
مقام سوم مسابقات احکام ناحیه
سروش روانشاد
مقام دوم مسابقات احکام ناحیه
سیدرضا کاظمینی
مقام دوم مسابقات احکام ناحیه
کیاشا ساسانی
مقام سوم مسابقات قرائت تحقیق ناحیه
ابوالفضل رضائی
مقام سوم مسابقات قرائت تحقیق ناحیه
میکائیل ممتاز
مقام سوم مسابقات قرائت تحقیق ناحیه
علی پویا نیک سرشت
مقام سوم مسابقات قرائت تحقیق ناحیه
امیر علی فقیهی
مقام دوم مسابقات قرائت تحقیق ناحیه
امیر رضا مردانه
مقام سوم مسابقات قرائت تحقیق ناحیه
محمد مهدی رستم پورفرد
مقام سوم مسابقات قرائت تحقیق ناحیه
علی نیکخواه
مقام دوم مسابقات قرائت تحقیق ناحیه
امیرحسین نجفی
مقام سوم مسابقات اذان ناحیه
مبین مجدی مطلق
مقام سوم مسابقات اذان ناحیه
حسین طاهریان فرد
مقام سوم مسابقات اذان ناحیه
امیررضا نیکخواه
مقام دوم مسابقات اذان ناحیه
کیاشا ساسانی
مقام سوم مسابقات قرائت ترتیل ناحیه
ابوالفضل رضائی
مقام اول مسابقات قرائت ترتیل ناحیه
رضا درخشان
مقام دوم مسابقات قرائت ترتیل ناحیه
متین مجدی مطلق
مقام اول مسابقات قرائت ترتیل ناحیه
مبین مجدی مطلق
مقام دوم مسابقات قرائت ترتیل ناحیه
عرفان صادقی
مقام سوم مسابقات قرائت ترتیل ناحیه
امیر رضا مردانه
مقام سوم مسابقات قرائت ترتیل ناحیه
محمد مهدی رستم پورفرد
مقام سوم مسابقات قرائت ترتیل ناحیه
علی نیکخواه
مقام سوم مسابقات قرائت ترتیل ناحیه
پوریا افتخاری
مقام سوم مسابقات قرائت ترتیل ناحیه
حسین طاهریان فرد
مقام دوم مسابقات قرائت ترتیل ناحیه
امیررضا نیکخواه
مقام سوم مسابقات قرائت ترتیل ناحیه
احمدرضا دوست فاطمه
مقام اول مسابقات قرائت ترتیل ناحیه
علی پویا نیک سرشت
مقام سوم مسابقات قرائت تقلیدی ناحیه
علی اسدپور کرکوتی
مقام سوم مسابقات قرائت تقلیدی ناحیه
علی نیکخواه
مقام دوم مسابقات قرائت تقلیدی ناحیه
محمد امین اکبری
مقام سوم مسابقات قرائت تقلیدی ناحیه
احمدرضا دوست فاطمه
مقام اول مسابقات قرائت تقلیدی ناحیه
ابوالفضل رضائی
مقام اول مسابقات حفظ عمومی ناحیه
متین مجدی مطلق
مقام سوم مسابقات حفظ عمومی ناحیه
مبین مجدی مطلق
مقام سوم مسابقات حفظ عمومی ناحیه
امیر علی فقیهی
مقام دوم مسابقات حفظ عمومی ناحیه
علی نیکخواه
مقام سوم مسابقات حفظ عمومی ناحیه
علی پویا نیک سرشت
رتبه برتر جشنواره علمی پژوهشی کشوری و راهیابی به استان
پویا ارگاسی
رتبه برتر جشنواره علمی پژوهشی کشوری و راهیابی به استان
سید متین یحیی نژاد
رتبه برتر جشنواره علمی پژوهشی کشوری و راهیابی به استان
محمد امین حیدری ارجلو
رتبه برتر جشنواره فرهنگی هنری فردا رشته مداد رنگی
کیاشا ساسانی
رتبه برتر جشنواره فرهنگی هنری فردا رشته خوشنویسی
آرتین فتاحی
رتبه برتر جشنواره فرهنگی هنری فردا رشته عکاسی
امیرحسین ابوالحسن پور
رتبه برتر جشنواره فرهنگی هنری فردا رشته مجسمه
محمد صالح مسعودی
رتبه برتر جشنواره فرهنگی هنری فردا رشته عکاسی
پارسا بیگی نیا
رتبه برتر جشنواره فرهنگی هنری فردا رشته داستان
علی اسدپور کرکوتی
رتبه برتر جشنواره فرهنگی هنری فردا رشته طراحی
آرتین رستم زاده
رتبه برتر جشنواره فرهنگی هنری فردا رشته رنگ روغن
امیرعلی قربانی
رتبه برتر جشنواره فرهنگی هنری فردا رشته داستان
محمدرضا عرب
رتبه برتر جشنواره فرهنگی هنری فردا رشته طراحی
هیراد حاتم
رتبه برتر جشنواره فرهنگی هنری فردا رشته پاستل
سحر دهقانی
راه یابی به مرحله دوم المپیاد ریاضی نوجوانان ایران
فاطمه ادیبی
راه یابی به مرحله دوم المپیاد علوم تجربی
ملیکا محمدی
کسب مدال نقره المپیاد علوم نجوانان ایران
صفا باقری
راه یابی به مرحله نیمه نهایی لیگ علمی پایا
صبا باقری
راه یابی به مرحله نیمه نهایی لیگ علمی پایا
سید روناک ساجدی راد
راه یابی به مرحله نیمه نهایی لیگ علمی پایا
ملیکا نژاد ملاعلی شیرازی
راه یابی به مرحله نیمه نهایی لیگ علمی پایا
سیده آلاء تبریان
راه یابی به مرحله نیمه نهایی لیگ علمی پایا
پارمیدا بردستانی
برگزیدگان ناحیه در رشته ویدیوکست
الینا منصوری
معدل کل نیمسال اول:20
زهرا امین صفائی
مقام سوم ناحیه مسابقات صحیفه سجادیه
سیده فاطمه سلوک
مقام دوم ناحیه حفظ عمومی و ویژه
سحر دهقانی
مقام اول ناحیه حفظ قرآن عمومی و ویژه
ریحانه یغمور
مقام دوم ناحیه مسابقات احکام
محمدرضا منصوری
رتبه سیزدهم نیمسال اول
محمدحسین حسنی
رتبه یازدهم نیمسال اول
امیر حسین جلیلی
رتبه نهم نیمسال اول
مرصاد توکلی کازرونی
رتبه هشتم نیمسال اول
سیدسپهر پاسروی
رتبه هفتم نیمسال اول
کامران آزاد
رتبه ششم نیمسال اول
امیر عباس محمدی
رتبه پنجم نیمسال اول
حسین راسخی
رتبه چهارم نیمسال اول
عرفان مهاجری
رتبه سوم نیمسال اول
سیده آلاء تبریان
معدل کل نیمسال اول:20
ملیکا نژاد ملاعلی شیرازی
معدل کل نیمسال اول:20
سارا زایرچی رویس
معدل کل نیمسال اول:20
هستی ( زهرا ) توانگر
معدل کل نیمسال اول:20
ریحانه احسانپور
معدل کل نیمسال اول:20
پریا لاله پرور
معدل کل نیمسال اول:20
سیده هانیه شمسی
معدل کل نیمسال اول:20
مریم ضمیری
معدل کل نیمسال اول:20
تارا اسدی
معدل کل نیمسال اول:20
آیلین صادقی
معدل کل نیمسال اول:20
صفا باقری
معدل کل نیمسال اول:20
صبا باقری
معدل کل نیمسال اول:20
آرمیتا صداقتیان
معدل کل نیمسال اول:20
سید روناک ساجدی راد
معدل کل نیمسال اول:20
هانیه کشاورز
معدل کل نیمسال اول:20
فاطمه جمالی
معدل کل نیمسال اول:20
حلما سلیمی
معدل کل نیمسال اول:20
مریم قاسمی
معدل کل نیمسال اول:20
پرنیا یزدجردی
معدل کل نیمسال اول:20
سمیرا خواجه زاده
معدل کل نیمسال اول:20
فرناز بانشی
معدل کل نیمسال اول:20
همراز (فاطمه ) رجائی منش
معدل کل نیمسال اول:20
سیده نیلوفر (مستانه) خدابنده
معدل کل نیمسال اول:20
آوا جعفری نائینی
معدل کل نیمسال اول:20
آیناز سالاری
معدل کل نیمسال اول:20
هلنا مصلح
معدل کل نیمسال اول:20
نیوشا فرهادی پور
معدل کل نیمسال اول:20
سیده فاطمه سلوک
معدل کل نیمسال اول:20
سیده فاطیما سجادی
معدل کل نیمسال اول:20
مریم هاتف
معدل کل نیمسال اول:20
بهار جدیت نژاد
معدل کل نیمسال اول:20
پریسا خدری
معدل کل نیمسال اول:20
فاطمه ادیبی
معدل کل نیمسال اول:20
مریم خرمی
معدل کل نیمسال اول:20
آنیتا رمضان
معدل کل نیمسال اول:20
نیلوفر فرهادی پور
معدل کل نیمسال اول:20
سحر دهقانی
معدل کل نیمسال اول:20
روژینا بهمنی
معدل کل نیمسال اول:20
روژینا بهمنی
معدل کل نیمسال اول:20
ملیکا محمدی
معدل کل نیمسال اول:20
مهسا شهریاری
معدل کل نیمسال اول:20
فاطیما نجفی
معدل کل نیمسال اول:20
پارسا بیگی نیا
مقام اول ناحیه و استانی در جشنواره داستان نویسی سفیران سلامت
کیاشا ساسانی
مقام سوم ناحیه در جشنواره مقاله نویسی سفیران سلامت
پویا ارگاسی
مقام دوم ناحیه در جشنواره نقاشی سفیران سلامت
شهاب شفاف
مقام سوم ناحیه در جشنواره نقاشی سفیران سلامت
محمد صالح مسعودی
مقام سوم ناحیه در جشنواره نقاشی سفیران سلامت
طاها غلامحسین پور
مقام سوم ناحیه در جشنواره نقاشی سفیران سلامت
پارسا عسکریان
مقام دوم ناحیه در جشنواره نقاشی سفیران سلامت
آرمان امانی
نفر برتر حفظ موضوعی
امیرطاها زمانی
نفر برتر حفظ موضوعی
محمدمهدی نعمتی
نفر برتر حفظ موضوعی
حسین طاهریان فرد
نفر برتر حفظ موضوعی
امیرطاها زمانی
رتبه برتر رشته حفظ موضوعی
متین مجدی مطلق
نفرات برتر رشته ترتیل
ابوالفضل رضائی
نفرات برتر رشته ترتیل
دانیال اوجی
نفرات برتر قرائت تحقیق
علی اسدپور کرکوتی
نفرات برتر قرائت تحقیق
امیر حسین خواجه زاده
مداحی مرحله ناحیه
امیر علی فقیهی
مداحی مرحله ناحیه
علی نیکخواه
ممتازین مسابقات اذان مرحله ناحیه
متین مجدی مطلق
ممتازین مسابقات اذان مرحله ناحیه
بنیامین کشاورز
نفر اول مسابقات قرآن، عترت و نماز
متین مجدی مطلق
نفر دوم مسابقات قرآن، عترت و نماز
محمد امین اکبری
نفر سوم مسابقات قرآن، عترت و نماز
امیررضا نیکخواه
نفر سوم مسابقات قرآن، عترت و نماز
امیرحسین رئیسی
نفر اول مسابقات قرآن، عترت و نماز
محمدمهدی نعمتی
نفر برتر مسابقه احکام پایه دوم
سیدرضا کاظمینی
نفرات برتر مسابقه احکام پایه چهارم سال تحصیلی 98-99
امیر علی فقیهی
نفرات برتر مسابقه احکام پایه پنجم سال تحصیلی 98-99
کیاشا ساسانی
نفرات برتر مسابقه احکام پایه پنجم سال تحصیلی 98-99
دانیال اوجی
نفرات برتر مسابقه احکام پایه ششم سال تحصیلی 98-99
محمد امین اکبری
نفرات برتر مسابقه احکام پایه سوم سال تحصیلی 98-99
امیرحسین رازقی
نفرات برتر مسابقه احکام پایه سوم سال تحصیلی 98-99
آرمان امانی
نفرات برتر مسابقه احکام پایه اول سال تحصیلی 98-99
امیر علی پورمند
نفر برتر مسابقه احکام پایه اول سال تحصیلی 98-99
کیاشا ساسانی
عنوان برتر مسابقه کتابخوانی ناحیه
پویا ارگاسی
عنوان برتر مسابقه کتابخوانی ناحیه
آرتین فتاحی
عنوان برتر مسابقه کتابخوانی ناحیه
ابوالفضل رضائی
عنوان برتر مسابقه کتابخوانی ناحیه
هومان ظهرابی
عنوان برتر مسابقه کتابخوانی ناحیه
پارسا عراقی
عنوان برتر مسابقه کتابخوانی ناحیه
مهدی قاضی پور
عنوان برتر مسابقه کتابخوانی ناحیه
پارسا ابراهیمی
عنوان برتر مسابقه کتابخوانی ناحیه
سیدپارسا حسینی
عنوان برتر مسابقه کتابخوانی ناحیه
میلاد خواجه پور
عنوان برتر مسابقه کتابخوانی ناحیه
نیما قاسمی
عنوان برتر مسابقه کتابخوانی ناحیه
محمد مهدی رنجکش
عنوان برتر مسابقه کتابخوانی ناحیه
آرمان رضایی
عنوان برتر مسابقه کتابخوانی ناحیه
محمد دارا
عنوان برتر مسابقه کتابخوانی ناحیه
امیرعباس رضائی
عنوان برتر مسابقه کتابخوانی ناحیه
اهرا طباطبایی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر در درس قرآن نوبت دوم 98-97
حسین راسخی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر در درس قرآن نوبت دوم 98-97
ایمان تقوائی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر در درس قرآن نوبت دوم 98-97
آرمان گرگین پور
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر در درس قرآن نوبت دوم 98-97
امیر علی فهیمی
یرگزیدگان جشنواره دنوجوان سالم
کیان باغستانی
برگزیدگان جشنواره نوجوان سالم
عرفان زارعی
برگزیدگان جشنواره نوجوان سالم
ابوالفضل رضائی
مقام اول ناحیه در رشته دحفظ جز 30
عرفان مهاجری
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس عربی اسفندماه
علیرضا رزاقی قصرالدشتی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس عربی اسفندماه
علی جلیلی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس عربی اسفندماه
علیرضا کاظمی پور
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس عربی اسفندماه
روژینا بهمنی
رتبه سوم رشته احکام ناحیه
فاطمه کرمی
رتبه سوم رشته احکام ناحیه
فاطمه شمس
مقام اول رشته ی حفظ عمومی و رتبه دوم رشته احکام ناحیه
بهار محمدی
منتخب رشته ی شطرنج تیمی ناحیه و مقام سوم انفرادی شطرنج ناحیه
سیده فاطیما سجادی
منتخب رشته ی بسکتبال ناحیه
امیرحسین نجفی
منتخبین جشنواره گلستان خوانی
علی پویا نیک سرشت
منتخبین جشنواره گلستان خوانی
علی اسدپور کرکوتی
منتخبین جشنواره گلستان خوانی
علیرضا زند
منتخبین جشنواره گلستان خوانی
امیرحسین مقدم
راه یافته به مرحله کشوری دومینو
آرمان دوکوهکی
راه یافته به مرحله کشوری دومینو
امیر حسین پاکدل
راه یافته به مرحله کشوری دومینو
سیدآرش هنرکاری
راه یافته به مرحله کشوری دومینو
امیرمهدی نوحه خوان
راه یافته به مرحله کشوری دومینو
بردیا کشاورز
راه یافته به مرحله کشوری دومینو
معین جمشیدی
راه یافته به مرحله کشوری دومینو
راستین رسته رضازاده
مقام اول در لیگ علمی پایا
محمد دارا
مقام اول در لیگ علمی پایا
امیرمحمد حاجی پور
مقام اول در لیگ علمی پایا
ابوالفضل جوکاروکیل ابادی
مقام اول در لیگ علمی پایا
امیر علی فقیهی
مقام ممتاز در ناحیه رشته قرائت تحقیق
ابوالفضل رضائی
مقام اول در ناحیه رشته قرائت ترتیل
سیدرضا کاظمینی
مقام سوم در ناحیه رشته احکام
علی نیکخواه
مقام دوم در ناحیه رشته احکام
بنیامین کشاورز
مقام چهارم در ناحیه رشته حفظ
حسن شفیعی زاده آباده
مقام سوم در ناحیه رشته احکام
محمدمهدی نمازی
مقام چهارم مشترک در ناحیه رشته اذان
کیاشا ساسانی
مقام دوم مشترک در ناحیه رشته اذان
امیر حسین خواجه زاده
مقام دوم در تاحیه رشته مداحی
امیرحسین خدابخشی
مقام اول در ناحیه رشته احکام
کیاشا ساسانی
مقام دوم در ناحیه در رشته احکام
علی اسدپور کرکوتی
مقام اول در ناحیه در رشته احکام
ماهان مصلایی
راهیابی به مرحله استانی جشنواره جابربن حیان
پادرا پاک نیت
راه یابی به مرحله استانی جشنواره جابربن حیان
رایین ویسی زاده
راه یابی به مرحله استانی جشنواره جابربن حیان
کیاشا ساسانی
راه یابی به مرحله استانی جشنواره جابربن حیان
آرمان گرگین پور
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس علوم تجربی اسفندماه
سروش حسینی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس علوم تجربی اسفندماه
علیرضا کاظمی پور
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس علوم تجربی اسفندماه
محمد امین برزویی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس ریاضی اسفندماه
آروین جوان جاویدیان
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس ریاضی اسفندماه
امیر محمد پایدار
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس ریاضی بهمن ماه
علیرضا رزاقی قصرالدشتی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس ریاضی بهمن ماه
کامران آزاد
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس ریاضی بهمن ماه
امیر محمد یعقوب زاده
برگزیده ناحیه در جشنواره نوجوان سالم ..نقاشی
محمد متین زارعی فرد
برگزیده ناحیه در جشنواره نوجوان سالم..نقاشی
شهاب شفاف
برگزیده ناحیه در جشنواره نوجوان سالم..نقاشی
کیامهر ستونی
برگزیده ناحیه در جشنواره نوجوان سالمم...نقاشی
سید حسام ربیع
برگزیده ناحیه در جشنواره نوجوان سالم.نقاشی
سید علی طاقانی
برگزیده ناحیه در جشنواره نوجوان سالم.نقاشی
شایان پیروی
برگزیده ناحیه در جشنواره نوجوان سالم..نقاشی
پویا ارگاسی
برگزیده ناحیه در جشنواره نوجوان سالم..انشا
علی آمری
برگزیده ناحیه در جشنواره نوجوان سالم..نقاشی
ماهان مولا
برگزیده ناحیه در جشنواره نوجوان سالم..انشا
شایان الوانچی
برگزیده ناحیه در جشنواره نوجوان سالم..انشا
دانیال کاویانی
برگزیده ناحیه جشنواره نوجوان سالم...انشا
علی زارعی
برگزیه ناحیه در جشنواره نوجوان سالم...نقاشی
محمد دارا
برگزیده ناحیه در جشنواره نوجوان سالم..انشا
ملیکا نژاد ملاعلی شیرازی
برترین های نیمسال اول (کسب معدل 20)
پریا لاله پرور
برترین های نیمسال اول (کسب معدل 20)
هانیه کشاورز
برترین های نیمسال اول (کسب معدل 20)
فاطمه جمالی
برترین های نیمسال اول (کسب معدل 20)
سیده آلاء تبریان
برترین های نیمسال اول (کسب معدل 20)
صفا باقری
برترین های نیمسال اول (کسب معدل 20)
صبا باقری
برترین های نیمسال اول (کسب معدل 20)
ماهان مصلایی
برگزیدگان جشنواره جابربن حیان
محمد متین رضایی
برگزیدگان جشنواره جابربن حیان
محمد مبین رضایی
برگزیدگان جشنواره جابربن حیان
پادرا پاک نیت
برگزیدگان جشنواره جابربن حیان
رایین ویسی زاده
برگزیدگان جشنواره جابربن حیان
سید محمد کیان موسوی
برگزیدگان جشنواره جابربن حیان
کیاشا ساسانی
برگزیدگان جشنواره جابربن حیان
مرصاد توکلی کازرونی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس ریاضی آذر ماه
عرفان مهاجری
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس ریاضی آذر ماه
آرمان گرگین پور
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس ریاضی آذر ماه
آرمان گرگین پور
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس ریاضی آذر ماه
پرنیا نیک اخلاق
برگزیدگان مسابقات کتابخوانی پایه هفتم - مرحله آموزشگاه
حلما سلیمی
برگزیده مسابقات قرائت قرآن(ترتیل)-مرحله آموزشگاه
حسین دسترنج
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس ریاضی آذر ماه
علیرضا دلاوراردکانی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس ریاضی آذر ماه
امیر مهدی خاکی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس ریاضی آذر ماه
علی گلستانی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس ریاضی آذر ماه
محمد امین جعفرپور
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس ریاضی آذر ماه
حسین طاهریان فرد
رتبه سوم مسابقات قرآن
محمدمهدی نعمتی
رتبه سوم مسابقات قرآن
امیر علی روح افزا علی آبادی
رتبه سوم مسابقات قرآن
آرتین محضری
کسب مقام برتر در ششمین دوره مسابقات دومینو
کیان عظیمی پور
کسب مقام برتر در ششمین دوره مسابقات دومینو
محیا دهقان
کسب مقام برتر در ششمین دوره مسابقات دومینو
مهسا دهقان
کسب مقام برتر در ششمین دوره مسابقات دومینو
محمد نمازی
کسب مقام برتر در ششمین دوره مسابقات دومینو
بهراد متوسل
کسب مقام برتر در ششمین دوره مسابقات دومینو
کسری عسکری
کسب مقام برتر در ششمین دوره مسابقات دومینو
صفا باقری
رتبه سوم ناحیه المپیاد رویش(اتللو)-راه یافته به مسابقات استانی
علی درستکار
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس عربی آذر ماه
علی گلستانی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس عربی آذر ماه
آروین جوان جاویدیان
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس ریاضی آذر ماه
امیر محمد پایدار
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس ریاضی آذر ماه
علیرضا رزاقی قصرالدشتی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس ریاضی آذر ماه
امیررضا ذاکری
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس ریاضی آذر ماه
کامران آزاد
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس ریاضی آذر ماه
امیر محمد موید جهرمی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس هنر و فرهنگ مهرو آبان ماه
ماهان رستگار
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس فرهنگ و هنر مهر و آبان ماه
امیرهومهر غربی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر در درس هنر و فرهنگ مهر و آبان ماه
ماهان کشاورز
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر در درس هنروفرهنگ مهرو آبان ماه
علی گلستانی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر در درس قرآن مهرو آبان ماه
علی نعمت الهی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر در درس قرآن مهرو آبان ماه
شایان فلک دین
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر در درس قرآن مهرو آبان ماه
آرمان گرگین پور
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر در درس عربی مهرو آبان ماه
مرصاد توکلی کازرونی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر در درس عربی مهرو آبان ماه
امیر محمد پایدار
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس عربی مهرو آبان ماه
کامران آزاد
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس عربی مهرو آبان ماه
علی درستکار
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس عربی آبان ماه
علی معینی موسی آبادی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس عربی آبان ماه
علی رضا ذبیحی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر در درس پیام های آسمانی مهر و آبان ...
امیر محمد پایدار
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر در درس پیام های آسمانی مهر و آبان ...
علیرضا افشارزاده
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر در درس پیام های آسمانی مهر و آبان ...
اهرا طباطبایی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر در درس پیام های آسمانی مهر و آبان ...
ایمان تقوائی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس علوم تجربی مهر و آبان ماه
حسین راسخی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس علوم تجربی مهر و آبان ماه
محمدرضا منصوری
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس علوم تجربی مهر و آبان ماه
محمد پناهی میمندی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس علوم تجربی مهر و آبان ماه
محمدحسین حسنی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس علوم تجربی مهر و آبان ماه
سیدسپهر پاسروی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس علوم تجربی مهر و آبان ماه
علی گلستانی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس علوم تجربی مهر و آبان ماه
محمد امین جعفرپور
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس علوم تجربی مهر و آبان ماه
سیدسپهر پاسروی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس ریاضی مهر و آبان ماه
علی درستکار
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس ریاضی مهر و آبان ماه
علی نعمت الهی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس ریاضی مهر و آبان ماه
علیرضا مسعودی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس ریاضی مهر و آبان ماه
محمد امین جعفرپور
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس ریاضی مهر و آبان ماه
امیر محمد پایدار
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس علوم تجربی مهر و آبان ماه
امین خادم پیر
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس علوم تجربی مهر و آبان ماه
کامران آزاد
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس علوم تجربی مهر و آبان ماه
علی گلستانی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس عربی مهرماه
علی نعمت الهی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس عربی مهرماه
سیدسپهر پاسروی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس عربی مهرماه
امیر مهدی خاکی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس عربی مهرماه
شایان فلک دین
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس عربی مهرماه
فاطمه جمالی
منتخب نمایشگاه آثار خوشنویسی
جستجو
متن جستجو
انصراف
جستجو
لطفا صبر کنید...
ورود به صفحه شخصی
نام کاربری
رمز عبور
به خاطر بسپار
انصراف
ورود
لطفا صبر کنید...
رمز عبورم یادت نیست! اینجا کلیک کن...